Co oferujemy?

Zawsze zapewniamy obsługę animatora, który tłumaczy zasady gry i prowadzi zabawę.  Podczas gry wykorzystujemy 10 dmuchanych kul, przenośne bramki, piłkę nożną oraz zapewniamy ochraniacze na kolana.

Organizujemy gry na terenie Tczewa, Malborka, Pruszcza Gdańskiego, Elbląga i okolic oraz całego województwa pomorskiego. Jeśli masz swoje boisko - to super! Jeśli nie, pomożemy Ci je zorganizować. Gramy na orlikach, halach sportowych, boiskach trawiastych, plaży a nawet na śniegu. 

Gdzie gramy?

Dla kogo?

Dla każdego, kto ceni sobie dobrą zabawę :) Oferujemy dwa rozmiary piłek, mniejsze dla młodszych graczy do 150 cm wzrostu i większe dla dorosłych, więc zagrać może tak na prawdę każdy, kto ma ochotę spróbować swoich sił w najśmieszniejszej odmianie futbolu. 

Na jakie okazje? 

 

Każda okazja jest dobra na oryginalną zabawę! Bubble football to idealna gra na imprezę urodzinową, wieczór kawalerski, komunię, imprezę integracyjną, eventy w plenerze, czy po prostu aktywne spędzenie czasu ze znajomymi.

Bubble football- co to jest? 

 

Gra polega na tym samym co zwykła gra w piłkę nożną, ale jest dodatkowe utrudnienie, gdyż jest się wewnątrz wielkiej dmuchanej kuli. Dzięki temu gra wchodzi na inny wymiar, wszelkiego rodzaju przewrotki, skoki czy zderzenia z przeciwnikami są atrakcją większą niż samo strzelenie gola! Jednym słowem zabawa jest przednia, sam się przekonaj! 

Bubblefun

biuro@bubblefun.pl

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.